Piłki Golfowe


Kije Golfowe

Piłki golfowe w naszej ofercie to szeroki wybór produktów. Polecamy piłki golfowe takich marek jak Titleist, Mizuno, Wilson, Pinacle, Dunlop, Talor Made. Piłki golfowe oprócz producenta różnią się również konstrukcją (od 1 warstwowych po 3 warstwowe) miękkością piłki (miękkie, twarde) trajektoria lotu piłki (trajektoria w pionie umożliwia wyższy lub niższy lot piłki i co za tym idzie dystans na który leci, trajektoria w poziomie powoduje różne zakrzywienia się toru lotu piłki takie jak draw, fade, hook.), kompresja, spinem.
Nasza oferta to również piłki spersonalizowane. Jeśli szukasz najlepszej jakości nasz sklep powinien być pierwszym wyborem. W zależności od ilości oraz producenta nadruk na piłkach golfowych wykonujemy w fabryce danego producenta, dzięki czemu nadruk jest bardzo trwały  lub w profesjonalnej drukarni dzięki czemu mamy gwarancję wysokiej jakości nadruku. Czas realizacji nadruku to ok 7 dni roboczych.

Zapraszamy do kontaktu z nami [email protected], przygotujemy wizualizację nadruku na piłce golfowej.

Ciekawostka: Pierwsze piłki golfowe wykonane były z drewna, w dziewiętnastym wieku, produkowano gutaperkowe piłeczki z żywicy kauczukowej. 

Product added to wishlist

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.