Po pierwsze, tylko podczas eliminacji w Binowie, szansę gry w trzydniowym finale na First Warsaw Golf i Sobienie Królewskie G&CC (25-27 września) otrzyma w sumie aż 30 osób!

Będzie to, zgodnie z regulaminem cyklu, po 5 osób z każdej z 5 kategorii HCP – golfiści ci zagrają w warszawskim finale w turnieju głównym. Dodatkowo wśród uczestników eliminacji w Binowie wylosowanych zostanie 5 osób, którym wręczone zostaną „dzikie karty” na start w finale w dodatkowej grupie VIP & Guest!

Po drugie, dwudniowym zawodom pod Szczecinem towarzyszyć będzie wieczorne after party z golfowymi konkursami. Dobra zabawa w gronie Mastersów z całej Polski gwarantowana, zwłaszcza że zadbaliśmy o transfery spod Hotelu Radisson Blu w Szczecinie, który został hotelem turniejowym eliminacji w Binowie.

Transfery z pola golfowego do hotelu (w sobotę wieczorem) i z hotelu na pole golfowe (w niedzielę rano) zapewni Kia Motors, partner eliminacji w Binowo Park.

Osobom, które wahają się na udział w turnieju, ze względu na drugą turę wyborów prezydenckich podpowiadamy, że swój udział w głosowaniu poza miejscem zameldowania można w łatwy sposób zgłosić do 10 lipca przez stronę www.gov.pl.

Serdecznie zapraszamy do Binowa!

Harmonogram cyklu Polish Masters 2020:

13 czerwca – Kalinowe Pola (Zielona Góra)

20–21 czerwca – Sobienie Królewskie (Warszawa)

28 czerwca – Toya G&CC (Wrocław)

11-12 lipca – Binowo Park GC (Szczecin)

25 lipca – Modry Las (Choszczno)

1-2 sierpnia – Sand Valley (Warmia i Mazury)

 22 sierpnia – First Warsaw Golf (Warszawa)

30 sierpnia – Rosa Private Golf (Częstochowa)

25-27 września – First Warsaw Golf / Sobienie Królewskie (Finał – Warszawa)