Ze w względu na nasilającą się pandemię i w trosce o bezpieczeństwo zawodników, po konsultacjach z polami golfowymi, wprowadzamy następujące zmiany w zakończeniu sezonu CEZAR Golf Champions League 2020.

1. Nie będzie zorganizowanych turniejów zamykających sezon na poszczególnych polach golfowych.

2. Sezon zasadniczy Ligi kończymy na wszystkich polach tradycyjnymi rundami turniejowymi w ostatnim tygodniu października. 

3. Statuetki dla Mistrzów każdego Pola w sezonie 2020, w klasyfikacjach; Brutto, Netto i Grand Prix oraz medale za I, II i III miejsca w poszczególnych grupach HCP, będzie można odebrać od następnego dnia po ostatnich rundach turniejowych na danym polu (po wprowadzeniu ostatnich wyników). Trofea będą czekały na osobisty odbiór w domach klubowych. 

Przypominamy, że aby być sklasyfikowanym i otrzymać trofea, trzeba mieć rozegranych conajmniej 6 rund turniejowych w sezonie na danym polu.

4. Turniej Finałowy Ligi odbędzie się wiosną 2021 roku i wyłoni Mistrzów klasyfikacji głównej CEZAR Golf Champions League 2020.

5. W 3 dniowym Turnieju Finałowym Ligi, na koszt organizatorów (3 x green fee, 2 noclegi ze śniadaniem, biesiada góralska) wezmą udział Mistrzowie poszczególnych pól (I miejsca) w klasyfikacjach; Brutto, Netto i Grand Prix oraz najlepsi zawodnicy (I miejsca) z klasyfikacji głównej Ligi; Brutto, w 4 grupach HCP i Grand Prix. Pozostali golfiści będą mogli uczestniczyć w wiosennym Turnieju Finałowym Ligi w cenach promocyjnych. 

Zostały 2 ostatnie tygodnie na zagranie w lidze CEZAR Golf Champions League 2020.

Zapraszamy do gry i dobrej zabawy !

Z golfowym pozdrowieniem,

Cezary Siedlarczyk

Organizator