WAŻNE: Turnieje Dubai Festival i Family Cup and Fun są w obu przypadkach pierwszą z trzech edycji turniejów zaplanowanych na sezon Lato 2021 w Polsce i integralną częścią cyklu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w turniejach Dubai Festival (I edycja zimowa), który zostaną rozegrany w terminie 29.01-05.02.21 na zawsze wyśmienicie przygotowanym polu THE ELS w Dubaju a także w turnieju FAMILY CUP AND FUN ( I edycja zimowa), który zostanie rozegrany w terminie    18-25.02.21 na polu Aphrodite Hills, PGA National na Cyprze.

NAGRODY

Bez względu na miejsce każdy uczestnik otrzyma vouchery od 50 zł za ostatnie miejsce do 800 zł za pierwsze miejsce do wykorzystania na sprzęt golfowy z oferty partnera golfowego. W tym turnieju są tylko wygrani. Zajęta pozycja i ilość zdobytych punktów wyznacza wartość wygranych nagród golfowych. Każdy zawodnik otrzyma także pakiet startowy ( czapka golfowa). Ostateczna pula nagród w turnieju jest wyznaczana przez ilość uczestników 50 osób – pula nagród 5000 PLN, 100 osób – pula nagród 10000 PLN . Miejsca i punkty zdobyte zimą liczą się w rankingu cyklu w sezonie letnim 2021.

DODATKOWE ATRAKCJE

DUBAI FESTIVAL - Niebywałą atrakcją dla miłośników golfa będzie możliwość oglądania na żywo czołówki zawodników European Tour podczas finałowej rundy turnieju Omega Dubai Dessert Classic rozgrywanego jak co roku na polu Majilis w Dubaju. Bilet wstępu jest wliczone w pakiet turniejowy.

FAMILY CUP AND FUN – Dodatkowymi atrakcjami będą niezliczone konkursy w trakcie rozgrywania rund turniejowych, przyjazna formuła TEXAS SCRAMLE, akademie z PRO dla dzieci i dorosłych.

Dla pierwszych 20 osób zarejestrowanych bezpośrednio u organizatora ufundowaliśmy 20 tuzinów piłek ( 1 tuzin dla 1 zarejestrowanej osoby), na pewno przydadzą się na tym wymagającym polu ;) .

Zapraszamy!