Przed nami podsumowanie amatorskiej ligi rozgrywanej na Polu Golfowym Zawarcie. Dream Burger Golf Liga dobiega końca i już 1️⃣9️⃣ października poznamy zwycięzców całego cyklu.

Ale ten turniej to nie tylko szansa dla liderów klasyfikacji w trzech grupach HCP. Każdy może zostać zwycięzcą w finale.

Nagrodzimy najlepszych zawodników w formacie strokeplay brutto pośród mężczyzn, kobiet i juniorów, a także w stableford netto + brutto w trzech grupach HCP.

Nie zabraknie również konkursów dodatkowych na prawie każdym dołku:

# 1️⃣ – Landing area – uderz z tee i traf do wyznaczonego obszaru o wymiarach 5,5 x 5,5 m. W przypadku więcej niż jednego trafienia, zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania.

# 2️⃣ – Nearest to the point – uderz z tee i traf jak najbliżej wyznaczonego punktu

# 3️⃣ – Nearest to the line – uderz z tee i traf jak najbliżej wyznaczonej linii

# 4️⃣ – Nearest to the pin – uderz z tee i traf jak najbliżej flagi

# 4️⃣ – Hole in one – uderz z tee i traf za pierwszym uderzeniem do dołka

# 5️⃣ – Landing area – uderz z tee i traf do wyznaczonego obszaru o wymiarach 5,5 x 5,5 m. W przypadku więcej niż jednego trafienia, zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania.

# 6️⃣ – Longest drive kobiet i mężczyzn

# 7️⃣ – Nearest to the pin – uderz z tee i traf jak najbliżej flagi

Loteria wizytówkowa po turnieju.

W klasyfikacji finałowej nagrodzimy pięciu najlepszych zawodników w każdej grupie HCP.

Do wygrania są członkostwa roczne, vouchery do pro-shopu, vouchery zakupowe do S'portofino i Whisky 333 Alkohole & Kawy Świata, wejściówka do Strefy Premium GOLD na dowolny mecz Lecha Poznań, sztabka złota i… przy odrobinie szczęścia weekend w Ostoi Chobienice z BMW na dojazd ????