Szanowni Państwo, 

serdecznie zapraszamy na turniej z serii Alior Bank PGA Polska Tour – Floating Garden Szczecin Open. Już 17 maja zapraszamy na pole Binowo Park Golf Club. Pula nagród wyniesie 30 000 zł. 

Partnerem tytularnym zawodów jest Alior Bank. Turnieje z serii Alior Bank PGA Polska Tour są najważniejszym cyklem zawodowym w Polsce. W pierwszym turnieju z serii udział wzięło ponad 100 graczy, w tym 50 zawodowców.

Pole Golfowe Binowo Park powstało w 2000 roku na przepięknym terenie Szczecińskiego Parku Krajobrazowego. W malowniczym otoczeniu Puszczy Bukowej znajduje się 18-dołkowe pole mistrzowskie.

Tradycyjnie podczas pierwszego dnia zawodów odbędzie się ProAm, w trakcie którego zawodowcy połączą siły z amatorami. Będzie to doskonała zabawa dla każdego gracza. Podczas dwóch kolejnych dni odbędzie się turniej główny o charakterze typowo sportowym, w którym amatorzy i Pro będę rywalizować w oddzielnych kategoriach. Niezmiennie amatorzy zmierzą się w formacie Strokeplay brutto oraz Strokeplay netto. Nie zapomnieliśmy również o nagrodach dla najlepszej kobiety i najlepszego juniora. 

W tegorocznym cyklu, już po raz czwarty, amatorzy będę mieli szanse rywalizować w dodatkowej klasyfikacji generalnej. Podczas każdego turnieju z serii PGA Polska Tour będą oni walczyć w oddzielnym rankingu, a zwycięzcy otrzymają nagrodę ufundowaną przez firmę Travel&Action – pobyt oraz nielimitowaną grę w Hotelu Barcello Costa Ballena. 

Dodatkowo podczas każdego ProAmu za Hole in One będzie do zdobycia pobyt w Hotelu Fairmont Ajman wraz z 5 rundami golfa w terminie 9-16 listopada. 

Nagroda dla zawodowców za pierwsze miejsce wyniesie 5500 PLN, dla amatorów PGA Polska wraz z partnerami przygotowała wyjątkowe nagrody rzeczowe. Oprócz tego przewidziane jest wiele atrakcji oraz dodatkowych konkursów. Między innymi konkurs nearest to the pin by Alior Bank, w którym nagrodą będzie konto Private Banking na rok za darmo oraz konkurs nearest to the pin by Jaguar, gdzie do zdobycia będzie Jaguar na weekend.  

Partnerami wspierającymi turniej są: Jaguar, Arch Desk, Golf Garden, Travel and Action, 2XU, MMGolf, Golf Team, Srixon i Wilson. 

Drużyny na ProAm należy zgłaszać mailowo, jednak mailowe zgłoszenie drużyny nie jest jednoznaczne z rejestracją zawodnika. Każdy zawodnik ma obowiązek zarejestrować się indywidualnie poprzez stronę Golfbox. 

Cennik turnieju Floating garden Szczecin Open: https://www.pgapolska.com/pl/uczymy-grac-w-golfa/pga-polska-tour/oplaty

Zapraszamy do zapisów!