W sobotę 26 września nasz klub jest gospodarzem I-szych OTWARTYCH MISTRZOSTW ŚLĄSKA w Longest Drive.

           Będzie to wyjątkowa okazja dla wszystkich golfistów chcących się zmierzyć z rówieśnikami w widowiskowej konkurencji ,,kto dalej".

           Potrzebna będzie jednak rozwaga, bo piłka musi zatrzymać się w oznaczonym polu gry. 5 nowych piłek, jednakowych dla każdego golfisty i 3 minuty na wykonanie precyzyjnych i dalekich uderzeń TO WYZWANIE.

           Wielu sponsorów zapewni ciekawą oprawę zawodów oraz wyjątkową pulę nagród. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowe koszulki, piłki, power bank oraz karnet na 18 dołków. W każdej kategorii zawodnicy otrzymają nagrody rzeczowe o łącznej wartości ponad 50 tyś. zł.

           W Strefie Kibica, na klubowym tarasie oprócz ciekawej multimedialnej relacji z miejsca gry serwowane będą wyjątkowe potrawy oraz odbędzie się degustacja win prosecco i serów z firmy PORTA FORTUNA.

           Na naszym parkingu BMW SIKORA pokaże najnowsze modele tej marki oraz zapewni niespodzianki dla zawodników i kibiców. SERDECZNIE ZAPRASZAMY ZAWODNIKÓW I GOŚCI !

           Zapisy w recepcji klubu i przez system Eagle PZGOLF.

Jeżeli nie wierzycie że piłeczką golfową można uderzyć dalej niż 300 metrów to będzie okazja. 26 września w sobotę zapraszamy do Golf Park Mikołów na I-sze Otwarte Mistrzostwa Śląska w Longest Drive...

ZAPRASZAMY!

Bogdan Uliasz

Prezydent Stowarzyszenia

Golf Park Mikołów