Dla osób które dopiero zaczynają swoja przygodę w z golfem wybór najlepszego sprzętu do gry może być na  początku wyzwaniem. Jak zacząć grę w golfa? Ten przewodnik powinien ułatwić podjęcie decyzji.

Zgodnie z regułami gry w golfa na polu golfowych możesz mieć w torbie golfowej maksymalnie 14 kijów. Tak wiec typowy zestaw składa się z:
kij typu putter, zestawu ironów od ironów o numerze 5 do 9, pitching wedge, sand wedge do gry z bunkra, zestaw fairway woods, hybryda oraz driver.

 

Wybierz zestaw golfowy dla siebie

 

Takie zestawy do gry w golfa w naszym sklepie możesz znaleźć już od 1100 do 1500 zł.

Polecamy najlepsza markę dla początkujących golfistów Wilson, która posiada wiele ciekawych modeli kijów golfowych od razu z torbą golfową w różnych zestawach kolorystycznych.

Do wyboru masz kije iron o stalowym lub grafitowym shafcie. Gracze o szybkim swingu i bardziej wysportowani z pewnością będą potrzebować ironów na stalowych shaftach. Poproś obsługę sklepu o poradę które będą dla Ciebie najlepsze
 
Jeśli posiadasz mniejszy budżet lub nie wiesz jak potoczy się Twoja golfowa przygoda dobrym rozwiązaniem będzie zakup tylko kilku kijów. Na pewno potrzebujesz dobrego puttera, iron o numerze 7 lub 9 oraz kije do krótkiej gry takie jak sand wedge lub pitching Wedge. Jeśli umiesz wykonywać długie uderzenia i grać driverem w naszym sklepie znajdziesz odpowiednią ofertę i szeroki wybór driverów.
 

Odpowiednie piłki dla początkującego gracza


Jeśli chodzi o piłki golfowe na polu możesz grać tylko markowymi piłkami. Nie możesz używać piłek rangowych które dostępne są na driving range.
Nie wpadnij w marketingową pułapkę i nie kupuj od razu najdroższych piłek golfowych. Każdy początkujący golfista na początku swojej przygody gubi piłki golfowe tak wiec zainwestuj w tańsze markowe piłki lub piłki używane.
Z naszej oferty polecamy piłki pakowane po 12 lub 15 sztuk w cenach od 50 do 99 zł.
Piłki powyżej 100 zł takie jak Taylor Made, Pinnacle czy Titlist zacznij używać w momencie w którym opanujesz podstawowe uderzenia golfowe.
Dobrym rozwiązaniem są również piłki używane. Nasza oferta to piłki golfowe dobrej jakości w bardzo przystępnych cenach.