W ProAmie nagrodzone zostaną 3 najlepsze drużyny, a w klasyfikacjach indywidualnych przewidziane są nagrody dla trzech najlepszych amatorów brutto i netto, najlepszej kobiety brutto i netto oraz najlepszego juniora brutto i netto.

Do zdobycia będą nagrody ufundowane przez markę Dr Irena Eris, Srixon, MMGolf, Golf Team, Druh, a także Playing Lessons z PGA Polska Pro, vouchery na analizę swingu, klinikę krótkiej gry, profesjonalny fitting i wiele innych!

Na najlepszych juniorów czekają dzienniki startowe – miejsce, w którym każdy Zawodnik może monitorować przebieg swojego sezonu, notować cele, plany, postępy i przemyślenia związane ze startami w turniejach.

W tegorocznym cyklu, już po raz piąty, amatorzy będę mieli szanse rywalizować w dodatkowej klasyfikacji generalnej. Podczas każdego turnieju z serii PGA Polska Tour będą oni walczyć w oddzielnym rankingu, a zwycięzcy otrzymają nagrodę ufundowaną przez firmę Travel&Action - pobyt na Cyprze dla 1 osoby w 4* hotelu Korineum Golf & Baech Resort wraz z wyżywieniem HB ( śniadania i obiadokolacje), 3 rundami golfa.

Po ProAmie odbędą się zawodowe rozgrywki dla członków PGA Polska, w których Pro będą rywalizować o punkty w rankingu Order of Merit 2020.

Amatorzy będą mieli niepowtarzalną okazję rozegrać turniej z tee dla zawodowców.

Zachęcamy do zapisów! Liczba miejsc ograniczona. O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszenia oraz uiszczenie opłaty wpisowej.

Do zobaczenia na polu!

Drużyny na ProAm należy zgłaszać mailowo, jednak mailowe zgłoszenie drużyny nie jest jednoznaczne z rejestracją zawodnika. Każdy zawodnik ma obowiązek zarejestrować się indywidualnie poprzez stronę Golfbox.