Zapraszamy do udziału w dwudniowym turnieju Polish Masters, który 1-2 sierpnia 2020 r. zawita na pole Sand Valley Golf Resort!

Na uczestników rywalizacji czeka jeszcze więcej gry, jeszcze więcej spotkań w gronie Mastersów i jeszcze więcej szans na awans do wielkiego finału.

Dzięki 2 turniejowym rundom na dobrze przygotowanemu polu oraz wyposażonym we wszelkie udogodnienia willom należącym do resortu uczestnicy rywalizacji sierpień rozpoczną w prawdziwie letnich nastrojach. Wśród golfistów, którzy zmierzą się z wymagającymi bunkrami na Sand Valley jest m.in. Jerzy Dudek.

Dodatkowo, po raz ostatni w tym sezonie pulę nagród w turnieju zasilona zostanie o 5 dodatkowych „dzikich kart” na udział w trzydniowym finale cyklu w Warszawie w grupie VIP & Guest. Zostaną one rozlosowane wśród wszystkich uczestników turnieju. Szansę na awans znacznie wzrastają!

Dwudniowy turniej to także doskonała okazja na integrację w gronie Mastersów. Po sobotniej rundzie, by jeszcze bardziej podgrzać atmosferę, zaprosimy uczestników do udziału w dodatkowym konkursie wieczornym i do wspólnego spędzenia czasu w domku klubowym. O dobre nastroje zadba m.in. DeSabor Wine Club. 

W cenie dwudniowego turnieju znajduje się:

• 2 x green fee

• 2 x lunchbox

• 2 x lunch po zakończonych rundach

• Turniejowe gadżety Polish Masters

• Szansa na nagrody

• Szansa na awans do finału w Warszawie

Do turnieju zostało półtora tygodnia, warto więc zarezerwować miejsce od razu, gdyż liczba miejsc w willach jest ograniczona.

Zaprasamy!