Szanowni Państwo, 

dosłownie przed chwilą dowiedzieliśmy się, że sport na otwartym terenie będzie można najprawdopodobniej uprawiać od 4 maja. Dzięki temu będziemy mogli podjąć decyzję o otwarciu Lisiej Polany. Od 14 marca — zgodnie z prawem — nasz obiekt jest zamknięty. Od tamtego czasu robiliśmy wszystko, by jak najszybciej móc legalnie udostępnić pole do gry. Przestrzeganie prawa, obowiązujących reguł i zasad fair-play są immanentną częścią golfa. Takiego golfa chcemy być częścią i tylko taki współtworzyć. 

Cieszymy się, że członkowie i sympatycy Lisiej Polany to rozumieją. 

Jesteśmy gotowi na nowy sezon w nowej rzeczywistości. Każdego dnia pracujemy nad tym, by dostosować nasz obiekt do wyzwań epidemii, która — jak się słyszy — może trwać dłużej niż bieżący sezon. Wprowadzamy nowe udogodnienia i narzędzia, by czuli się Państwo u nas bezpiecznie. 

Na dołkach zainstalowaliśmy specjalne wyciągniki do piłek, by można było je wyjmować bez dotykania. 

W recepcji zamontowaliśmy zabezpieczenia.

Nasi pracownicy będą zaopatrzeni w maski i rękawiczki.

Będziemy regularnie myć piłki i żetony środkiem dezynfekującym.

Zmienimy też tryb pracy naszej restauracji, by smakiem najlepszego 19. dołka w Polsce można było cieszyć się także w domu. 

Lisia Polana będzie promować bezpieczny golf????, bo wierzymy, że przy zachowaniu odpowiednich zasad jest to najlepsza dyscyplina sportu, którą można uprawiać w dobie koronawirusa.

Nie możemy doczekać się spotkania z Wami — w dobrej kondycji i w zdrowiu — na naszym polu. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zarząd, trenerzy i pracownicy

Klubu Golfowego Lisia Polana