OSKOMA GOLF CLUB TRZASKOWO

leży w bezpośrednim sąsiedztwie otuliny Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, zaledwie 10 km od centrum Poznania. Dziewięcio dołkowe pole golfowe zostało wkomponowane w naturalne otoczenie dworku, tworząc piękny klasyczny krajobraz. Nie ma tu zbyt wielu przeszkód wodnych, lecz liczne drzewa i znajdujące się pomiędzy nimi greeny i bunkry wymagają od gracza dobrej strategii i celnych uderzeń.

OSKOMA GOLF CLUB TRZASKOWO to również uznany przez wielu golfistów za jeden z najlepszych i najładniejszych w Polsce Driving Range. Podzielony został na strzelnicę z 12 stanowiskami z czego część jest zadaszona oraz strefę treningową konieczną dla poprawiania uderzeń tzw. „krótkiej gry” (Pitching green, Chipping green, Putting green,Bunkry). Aby skorzystać z Driving Range nie trzeba posiadać własnego sprzętu golfowego ponieważ można go wypożyczyć (pojedynczy kij to cena 10 zł, cały komplet 30 zł) przy okazji zaopatrując się w recepcji pola w żetony. Koszyk piłek (42 szt) to koszt 20 zł.

 

Jeżeli jest się aspirującym golfistą swoje początki można rozpocząć w OSKOMA GOLF CLUB TRZASKOWO pod okiem profesjonalnych trenerów posiadających uprawnienia PGA (Professional Golfer’s Association).

Nasi trenerzy pomogą zdobyć ZIELONĄ KARTĘ tzw. „ prawo jazdy” golfisty. Jest to dokument poświadczający zdobyte umiejętności golfowe a tym samym uprawniającym do gry na polach golfowych w całej Polsce i udziału w turniejach dla amatorów.

Egzamin na ZIELONĄ KARTĘ składa się z dwóch części: teoretycznej, która zawiera pytania dotyczące etykiety, bezpieczeństwa, gry na polu golfowym i definicje, oraz części praktycznej.

 Pole golfowe posiada również sklep golfowy PRO SHOP.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00 – 20:00. 

Informacja o polu golfowym:

- 9 dołków

- Par 27

- Długość 1664 m

Autor: Biernacki Piotr (OSKOMA Golf Club)