Koniec domysłów, koniec podchodów, koniec żartów, plotek i fantastycznych opowieści.

29 sierpnia będziemy gotowi, żeby wreszcie przyjąć Was na swieżutkim driving range w Black Water Links i o zadbać o Was w profesjonalny sposób, tak jak na to zasługujecie!!!! Koszt żetonu dla "Czarnych Łotrów" czyli naszych członków to 12 złotych za 40 nowiutkich srixonów natomiast dla gości cena za koszyk to 15 zł!! W dzień otwarcia przygotowaliśmy dla Was również możliwość sprawdzenia najnowszych kijów wszystkich liczących się marek.

Wszystkich serdecznie zapraszamy informując jednocześnie, że w najbliższą sobotę nie planujemy, żadnego oficjalnego otwarcia z udziałem Inwestora czy władz gminy, odkładając ten wspaniały dzień na otwarcie terenów treningowych (putting green i chipping green) oraz 6 dołkowej akademii, na termin, o którym poinformujemy w najbliższym czasie.

W kolejnych dniach driving range będzie otwarty od 8:00 do 20:00 aczkolwiek godziny będą zmieniać się w następnych tygodniach wraz ze zmniejszeniem się ilości godzin słonecznych. Wkrótce na naszym Facebooku, Instagramie i stronie internetowej pojawi się również numer telefonu, pod którym będą mogli Państwo umawiać lekcje, sprawdzać dostępność obiektu i dowiedzieć się wszystkiego na temat rozwoju prac terenów treningowych i 18 dołkowego pola golfowego Black Water Links

Jednocześnie informujemy, że w najbliższą środę 2 września o godzinie 20:00 odbędzie się spotkanie organizacyjnie "sekcji juniorskiej" dla rodziców zainteresowanych zajęciami grupowymi i indywidualnymi. Spotkanie poprowadzi trener juniorów Kasper Małecki, i z którym śmiało można się kontaktować.

na koniec creme de la creme

W sprawie zajęć treningowych i integracyjnych dla pań "Ladies in Black" prosimy o kontakt z Panią kapitan naszego klubu Anną Świątkowską.

Tomasz Zembrowski

Director of Sports

Black Water Links