To będzie wyjątkowy turniej, już 12-14 października w Sobieniach Królewskich!

Dobra zabawa gwarantowana dzięki różnym, zupełnie innym formatom gry. Kluczowa będzie współpraca, zaufanie i strategia gry obu zawodników. Na najbardziej zgraną parę czekają jedyne w swoim rodzaju bakłażańskie puchary ying-yang i "odjazdowe", dosłownie i przenośni, nagrody.

 Zwycięzcy turnieju otrzymają zaproszenie na Porsche Experience! Najszybsze samochody, profesjonalni instruktorzy i duuuużo adrenaliny to zdecydowanie "odjazdowa nagroda". 

Jest o co walczyć! Ale to nie wszystko...

Każdy ma szansę na tę nagrodę!

Nie ma znaczenia czy dopiero zaczęła się Twoja przygoda z golfem, czy czujesz się zawodowcem, nieważne ile masz lat, ani z kim grasz. Przesiep Parami to integracyjny turniej dla wszystkich. Najważniejsza jest dobra zabawa, więc gramy w formule, w której zwyciężyć może każdy! 

Po drugiej rundzie zawodnicy zostaną przydzieleni do trzech równych kategorii, wg wyników. Po rozegraniu rundy finałowej poznamy laureatów tych trzech kategorii - zarówno brutto jak i netto.

I teraz najważniejsze - nie ma znaczenia czy wygracie netto czy brutto, ani w której kategorii! Laureaci wybierają nagrody losowo - a wśród nich m.in. kolejne zaproszenia na Porsche On Track, 20 tuzinów piłek Callaway Chrome Soft, ekskluzywne zestawy kosmetyków Dr Irena Eris oraz pokaźne czeki do wykorzystania na zakupy w Bunkier Store! Szansa dla każdego, prawda?

Wszyscy uczestnicy otrzymają paczkę piłek Callaway Chrome Soft X z logo Przesiep Open! Dodatkowo w trakcie trwania turnieju te piłki będą dostępne w promocyjnej cenie.

 Nie masz partnera? Organizator połączy Cię z kimś w parę. To doskonała okazja poznać kogoś, kto dzieli Twoją pasję!

 Serdecznie zapraszamy, 12-14 października w Sobieniach Królewskich!

Autor: Rozum Emilia (Sobienie Królewskie Golf & Country Club)