Na 10-lecie naszych Turniejów przygotowaliśmy mnóstwo nagród !!!

Tym razem zagościmy na malowniczym -  Sand Valley Golf Resort, gdzie najlepsi zawodnicy zakwalifikują się do Wielkiego Finału.

Wszyscy grający w turnieju otrzymają szanse zagrania 8 razy w konkursie HOLE IN ONE. Na każdym par 3 będziecie mogli przy odrobinie szczęścia wygrać tygodniowy golfowy wyjazd do Belek ( Turcja ) do pięciogwiazdkowego hotelu. Przygotowaliśmy również 4 konkursy – Longest Drive i konkurs Nearest to the pin do 1 m, gdzie nagrodą będzie weekendowy pobyt w luksusowym apartamencie Kanoniczna 22 w Krakowie o wartości 5000 zł.

Każdy golfista otrzyma gift bag z okolicznościową koszulką golfową marki Abacus. 

Na zwycięzców miejsc I, II, III czekają cenne puchary i atrakcyjne nagrody golfowe m.in. Torby golfowe i turystyczne Srixon oraz piłki golfowe XXIO. Zdobywcy miejsc I-III poszczególnych kategorii otrzymują możliwość zagrania w Turnieju finałowym 22 sierpnia 2020r.

Na wszystkich naszych Turniejach nagradzamy również miejsca IV i V nagrodami rzeczowymi. 

A to nie wszystko, co dziesiąte miejsca w kategoriach Stableford Netto HCP 0,1-18,0 oraz HCP 18,1-36,0 zostaną nagrodzone nagrodami rzeczowymi, jak tuzin piłek golfowych marki Srixon ( miejsca 10, 20, 30, 40 itd. ) oraz vouchery na grę na polach golfowych w Polsce ( miejsca 15, 25, 35, 45 itd.)

W trakcie rundy golfowej czekają na Was nieograniczone ilości napojów ( 4move, Black, woda, Lech Free).

Po rundzie golfowej zapraszamy wszystkich  na lunch i degustacje win gruzińskich Gevelli. Koneserzy mocniejszych alkoholi znajda swoje miejsce przy Whisky Bar - Chivas XV.

Formuły Turnieju:

• Stroke Play Brutto 

• Stableford Netto HCP 0,1 – 18,0 

• Stableford Netto HCP 18,1 – 36,0

• Najlepsza Kobieta 

Nasz cykl Turniejów, jest bez wątpienia największym eventem golfowym w Polsce !!!

Zapraszamy

Silesia Business & Life Golf Cup