Szanowni Golfiści,

W związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem, wprowadziliśmy nowe przepisy mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się groźnego dla zdrowia wirusa:

✅W domku klubowym w dwóch strefach w hollu znajdują się specjalistyczne płyny do dezynfekcji rąk - oddane do Państwa dyspozycji

✅Personel baru pracuje w rękawiczkach 

✅Wszystkie klamki, poręcze oraz blaty myjemy i dezynfekujemy co 3 godziny

✅Co 1,5 godziny dezynfekowana jest lada recepcyjna

✅Personel po każdym kontakcie z pieniędzmi dezynfekuje ręce – jednocześnie rekomendujemy płatność kartą w celu zminimalizowania kontaktu z pieniędzmi, które mogą być nośnikiem zarazków

✅Terminal płatniczy jest dezynfekowany po każdym użyciu.

Prosimy o załatwianie spraw w recepcji w możliwie najkrótszym czasie, a także o utrzymywanie minimum metra odstępu między osobami znajdującymi się w pobliżu.

Jednocześnie nalegamy, aby osoby z katarem czy kaszlem lub z innymi objawami chorobowymi, pozostały w domu. Mimo iż wiele osób uważa że gra na świeżym powietrzu nie jest żadnym zagrożeniem, to jednak przed grą i po grze wiele osób pojawia się w domku klubowym, w którym znajdują się inne osoby, a także nasz Personel. Dbajmy więc o zdrowie swoje i innych.

Na chwilę obecną pole golfowe oraz domek klubowy działają o stałych godzinach pracy. O ewentualnych zmianach, będziemy informować.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Sobienie Królewskie G&CC