W związku z wprowadzonym przez Rząd stanem zagrożenia epidemicznego zawieszono działalność wszystkich restauracji, barów i innych miejsc rozrywki.

W związku z tym informujemy, że od jutra aż do odwołania restauracja i bar na polu golfowym zostają bezwzględnie zamknięte.

Wejście do domku klubowego będzie możliwe jedynie drzwiami od strony 1 tee i korzystać będzie można wyłącznie z toalet oraz z wózkowni. Pozostała część klubu będzie nieczynna.

Jednocześnie informujemy, że:

- Klubowicze z aktywnym prawem do gry proszeni są o nie zgłaszanie się do recepcji po bilet wstępu – wystarczy zgłosić się do startera obecnego przy 1 tee.

- Pozostałe osoby które powinny opłacić green fee proszone są o poinformowanie o tym fakcie startera. Pracownik recepcji pola golfowego pojawi się wraz z terminalem do kart płatniczych. W celu zminimalizowania kontaktu z pieniędzmi, które mogą być nośnikiem zarazków, prosimy wyłącznie o płatności kartą.

Na chwilę obecną staramy się wprowadzić wszelkie możliwe środki ostrożności. Być może w kolejnych dniach wprowadzimy inne rozwiązania.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Sobienie Królewskie G&CC