O nas

Sklep golfowy Warszawa i Sklep golfowy Rajszew

Sklep golfowy dla prawdziwych pasjonatów Golfa

Od lat jesteśmy wielkimi pasjonatami golfa.

Nasza pasja i znajomość tego sportu pozwala  nam pośród wielu producentów sprzętu golfowego, wybranie najlepszej oferty dla naszych Klientów.

Swoją ofertę adresujemy do wszystkich, którzy czerpią przyjemności z gry w golfa , lubią rywalizować, spotykać się towarzysko  na polu golfowym czyli LUBIĄ GRAĆ W GOLFA. Działamy od 2008 roku, wciąż rozwijając swoją ofertę.

U nas kupisz produkty zarówno:

- dla początkujących golfistów którzy chcą dopiero rozpocząć swoja przygodę z golfem,

- golfistów ze średnimi lub niskimi handicapami, oferując fitting kijów

- wszystkich którzy szukają prezentów dla golfistów lub gadżetów golfowych

Nasz oferta obejmuje bardzo szeroki asortyment: - od kijów golfowych wszystkich najbardziej uznanych marek golfowych: WILSON, TITLEIST, PING czy Taylor Made lub nowości na naszym rynku Kijów firmy MALTBY ( pojedynczych jak i zestawów golfowych) -akcesoriów golfowych typu piłki, tee, picthforki, wędki, parasole, itp. -ubrania golfowe, czapki , rękawiczki W naszej ofercie można znaleźć najlepsze urządzenia GPS firmy GARMIN  mierzące  odległości na polu golfowym jak i dalmierze marki Bushnel.

Dzięki naszemu sklepowi każdy golfista będzie mógł zbudować mini pole golfowe w swoim ogrodzie czy na działce lub zbuduje domowy symulator w swoim garażu czy piwnicy. W sklepie nie zabraknie również gadżetów golfowych jak i prezentów dla golfistów. Jeśli szukasz spersonalizowanego gadżetu na urodziny lub rocznice  zadzwoń do nas. Dzięki niestandardowym godzinom naszej pracy staramy się sprostać każdemu zamówieniu.

Nasza polityka sklepu wobec Klientów to obsługa na najwyższym poziomie.

Stawiamy na JAKOŚĆ,SOLIDNOŚĆ i DORADZTWO. Jeśli nie wiesz jaki sprzęt dobrać, który ze sprzętu treningowego pomoże na Twoim poziomie gry w golfa , ZADZWOŃ DO NAS lub NAPISZ do nas biuro@golfhelp.pl. Pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu lub skonsultujemy Twoje pytania z profesjonalnym trenerem golfa.