Titleist-Pro-V1x-2021-pilki-golfowe_golfhelp
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Titleist Pro V1x 2021 - piłki golfowe

Piłki golfowe Pro V1x 2021 marki Titleist

zł265.00 (tax incl.) zł215.45 (tax excl.)
Tax included
help_outlineAsk about product
Titleist Pro V1x 2021 - piłki golfowe

Titleist Pro V1x 2021 - piłki golfowe

 

Pro V1x 2021 piłki golfowe

Cechy:

Titleist wprowadził w piłkach, nowe udoskonalenia technologiczne w każdym elemencie, przeprojektowując Pro V1x od rdzenia do pokrycia
2021 Pro V1 i Pro V1x oferują połączenie wydajności, jakości i spójności nigdy wcześniej nie spotykane w grze. Nowe modele Pro V1 i Pro V1x, były testowane zarówno z amatorami, jak i graczami profesjonalnymi.

Korzyści:
Dłuższy dystans
Niski obrót w długiej grze i wysoka trajektoria
Zwiększona kontrola krótkiej gry Drop-and-Stop ™
Delikatniejsze uczucie

DALEJ UDERZYSZ
Nowe, bardziej miękkie, zarówno w solidnym rdzeniu nowego Pro V1, jak i podwójnym rdzeniu nowego Pro V1x mają nową warstwę o wysokiej sprężystości, zapewniając większą prędkość piłek i mniejszą rotację. Nowe modele Pro V1 i Pro V1x zostały również wyposażone w dwa całkowicie nowe projekty wgłębień, które maksymalizują odległość poprzez optymalizację trajektorii dla każdego modelu. Podsumowując, te ulepszenia zapewniają szybszy lot i większą prędkość przy mniejszym podkręceniu.

DOŚWIADCZYSZ WIĘCEJ KONTROLI
Pro V1 i Pro V1x, powłoka każdego modelu jest teraz precyzyjnie odlewana przy użyciu najdelikatniejszej kompozycji termoutwardzalnego uretanu, jaką kiedykolwiek zastosowano w piłce golfowej Pro V1 lub Pro V1x. Ten bardziej miękki uretan generuje więcej rotacji przy strzałach z wedgami i ironami, co zapewnia lepszą kontrolę 

Nowe Pro V1x mają szybki, wysoki lot i zapewnia rotację, kiedy i gdzie chce tego golfista.

Pro V1x jest przeznaczony dla graczy, którzy chcą mieć wyższą trajektorię i zwiększoną rotację w porównaniu do Pro V1, z nieco mocniejszym wyczuciem.

W opakowaniu znajduje się 12 piłek

T2047S
808784109564