Garmin Golf Approach® CT10 Urządzenie GPS Zestaw Kompletny (14)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Garmin Golf Approach® CT10 Urządzenie GPS Zestaw Kompletny (14)

Approach® CT10

010-01994-00

zł1,290.00 Tax included

zł1,048.78 Tax excluded

help_outlineAsk about product
Garmin Golf Approach® CT10 Urządzenie GPS Zestaw Kompletny (14)

Garmin Golf Approach® CT10 Urządzenie GPS Zestaw Kompletny (14)

 

Dowiedz się więcej o tym jak używasz swoich kijów golfowych

Zainstalowany czujnik automatycznie śledzi każde uderzenie, niezależnie od tego jakim kijem go wykonujesz, także putterem i driverem.

Po sparowaniu z kompatybilnymi zegarkami golfowymi Garmin1 automatycznie śledzi każde uderzenie, w tym miejsca uderzeń, odległości i typy kijów bez dodatkowych, zbędnych czynności.

Gromadzi dane na temat każdego uderzenia i kija, dzięki czemu możesz analizować wykonane uderzenia i inne statystyk

Statystyki dla każdego kija z zainstalowanym czujnikiem zostaną wyświetlone na kompatybilnym zegarku golfowym Garmin1 zaraz po wyciągnięciu kija z torby.

Zobacz, jak daleko zazwyczaj uderzasz danym kijem, i przeglądaj statystyki dokładności zagrań na fairwayu lub greenie.

Sprytne narzędzie, dzięki któremu przeniesiesz swoje umiejętności na kolejny poziom.

Czy Twój iron nr 6 to naprawdę odpowiedni kij na 135 metrów (150 jardów)? Jakie odległości tak naprawdę osiągają Twoje uderzenia typu drive? Czy to uderzenie wymaga pitching wedge'a? A może irona nr 9? Zyskaj pewność, korzystając z monitorów kijów golfowych Approach CT10, które automatycznie śledzą każde uderzenie dowolnym kijem — nawet gdy uderzasz putterem.

Prosta instalacja i proste użytkowanie

Lekkie i bezpieczne czujniki łatwo przymocować do końca rączki kija w taki sposób, że nawet ich nie zauważysz podczas gry. Jednak po rozegraniu kilku rund ucieszysz się, że tam są. Użyteczna funkcja automatycznego włączania i wyłączania urządzenia pozwala korzystać z baterii nawet do 4 lat. Gdy się wyczerpie, łatwo wymienisz baterię samodzielnie.

Parowanie z zegarkiem golfowym Garmin

Parowanie z zegarkiem golfowym Garmin

Po sparowaniu z kompatybilnym zegarkiem golfowym Garmin1 możesz zacząć korzystać z funkcji automatycznego śledzenia gry i skupić się na rozgrywce, mając pewność, że czujnik śledzi wszystkie Twoje statystyki. Statystyki te zostaną wyświetlone na Twoim zegarku golfowym Garmin dla każdego kija z zainstalowanym czujnikiem, i to zaraz po wyciągnięciu go z torby. Zobacz, jak daleko zazwyczaj uderzasz danym kijem i wyświetl statystyki dokładności zagrań na fairwayu lub greenie.

Monitory kijów golfowych Approach CT10 są dostępne w kompletnym zestawie do monitorowania użycia wszystkich 14 kijów w Twojej torbie. Zestaw ten pozwala Ci poznać odległość uderzeń wykonanych dowolnym kijem i informuje Cię, którego kija używasz do poszczególnych uderzeń w danej rundzie, zagrywając z tee na greenie, z uwzględnieniem puttów i chipów. Jeśli chcesz skorzystać jedynie z zestawu startowego składającego się z trzech czujników, zamontuj je na wedge’u i putterze, by śledzić chipy w okolicy greena oraz putty. Natomiast do śledzenia pozostałych uderzeń, użyj funkcji AutoShot2 na zgodnym zegarku.

Zyskaj dostęp do większej liczby statystyk z aplikacją Garmin Golf™

Dodaj aplikację Garmin Golf do zgodnego smartfona3 w celu gromadzenia kluczowych statystyk i danych, których możesz użyć, by poprawić swoją grę. Przejrzyj swoje statystyki w aplikacji, aby sprawdzić dokładność zagrań na fairwayu lub greenie, uderzeń typu drive, approach, chip i putt, czy też aby dowiedzieć się, które części gry wymagają większej uwagi. Możesz także śledzić i analizować wykonane uderzenia oraz inne statystyki. Danych o zyskanych uderzeniach i statystyk możesz użyć do porównywania liczby uzyskanych lub utraconych uderzeń względem innych graczy w Twojej grupie.

Zyskaj dostęp do większej liczby statystyk z aplikacją Garmin Golf™

Bądź elastyczny i reaguj na zmiany w swojej grze

Nagle zaczynasz uderzać niektórymi kijami dalej. Być może inne kije już się tak dobrze nie spisują. Twoja gra zmienia się z sezonu na sezon i z roku na rok. Dzięki czujnikom Approach CT10 zamontowanym na kijach możesz zauważyć te zmienne trendy i dostosować swoją grę. Unikaj zbyt długich lub za krótkich uderzeń!

W opakowaniu znajduje się 14 sztuk czujników.

2 LATA GWARANCJI!

Garmin
010-01994-00
753759206512