Garmin Golf TruSwing® Urządzenie GPS

Garmin
Ostatnie sztuki w magazynie
700,00 zł
Brutto

GARMIN TruSwing®

010-01409-00

Ćwicz uderzenia w oparciu o najbardziej istotne pomiary

  • Korzystaj z pomiarów czujnika uderzeń golfowych TruSwing, aby sprawdzić, jak Twoja mechanika uderzenia wpływa na tor lotu piłki i wyniki uderzeń
  • Ciesz się nowym udogodnieniem podczas trenowania uderzeń - szybkim podglądem danych dotyczących uderzenia wyświetlanym w zgodnych zegarkach Approach
  • Pomiary obejmują tempo i prędkość uderzenia, ścieżkę kija, najważniejsze kąty ustawienia kija i wiele innych parametrów
  • W prosty sposób przesyłaj dane do serwisu Garmin ConnectTM, aby obejrzeć powtórki uderzeń w 3D i porównać je ze sobą
  • Lekka i dyskretna konstrukcja pozwala na bezpieczny montaż pod kijem

Czujnik uderzenia TruSwingTM dokonuje licznych pomiarów dotyczących uderzeń, których wyniki można wyświetlać bezpośrednio w zgodnych zegarkach Approach(R) i zgodnych urządzeniach ręcznych Approach lub w aplikacji mobilnej Garmin Connect Mobile.

Prawdziwe udogodnienie

TruSwingTM to czujnik uderzeń, który pozwala na całkowite skupienie się technice uderzenia - nie musisz wyciągać smartfonu lub tabletu, aby sprawdzić istotne dane. Korzystając z tego czujnika, możesz pozostać w pozycji i w wygodny sposób sprawdzić pomiary uderzenia, spoglądając na zgodny zegarek Approach(R) na nadgarstku. TruSwing jest jedynym urządzeniem do analizy uderzeń, które współdziała z urządzeniami golfowymi GPS firmy Garmin. Zapewnia ono podgląd danych w urządzeniach Approach S4, S5, S6 i w zegarkach z serii S20, jak również w urządzeniach ręcznych Approach G7 i G8. Oznacza to, że z czujnika można korzystać podczas treningu nawet wtedy, gdy nie masz ze sobą smartfonu. Ponadto czujnik TruSwing łączy się z zegarkiem golfowym Approach S6, aby dostarczyć dodatkowych danych o ścieżce nadgarstka. Dane te są rejestrowane podczas korzystania z zegarka Approach S6 razem z TruSwing, a następnie wyświetlane w postaci animacji 3D (dostępne w aplikacji Garmin Connect Mobile). Przedstawiają one drogę, jaką pokonuje nadgarstek podczas wykonywania uderzenia w stosunku do ścieżki kija.

Doskonalenie gry przez analizę wyników

Dołącz do internetowego serwisu Garmin Connect, aby przekonać się o przydatności pomiarów w doskonaleniu techniki gry. Serwis umożliwia przesyłanie i analizowanie swoich wyników, a także porównywanie ich z poprzednimi sesjami treningowymi. Za pomocą aplikacji mobilnej Garmin ConnectTM i zgodnego smartfona można na bieżąco dzielić się danymi i omawiać je online z profesjonalnymi golfistami, ze znajomymi i innymi doradcami.

Czujnik TruSwing natychmiast przesyła zarejestrowane dane do aplikacji, która tworzy trójwymiarowe animacje uderzeń, w tym porównania dwóch nałożonych na siebie uderzeń. Analiza w serwisie Garmin Connect pozwala ustalić obszary wymagające pracy. Na przykład, zmieniając kąt lica i kąt ścieżki główki, można znacząco zmienić trajektorię lotu piłki.

Lekki i kompaktowy

Czujnik TruSwing jest bardzo poręczny dzięki swojej niewielkiej i dyskretnej konstrukcji. Można go zamontować pod rączką dowolnego kija za pomocą zwykłej, wytrzymałej nasadki zaciskowej, która trzyma urządzenie w jednym miejscu - nic nie będzie Cię rozpraszać w trakcie gry.

^1 Zgodność z urządzeniami Approach S4, S5 i S6, zegarkami z serii S20 oraz urządzeniami podręcznymi Approach G7 i G8.

010-01409-00
1 Przedmiot
Product added to wishlist

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.