Garmin Golf Approach® S20 Urządzenie GPS

Garmin
Ostatnie sztuki w magazynie
1 100,00 zł
Brutto

Approach® S20

Granatowy (pasek w normalnym rozmiarze)

010-03723-03

Zegarek golfowy GPS poprawia efektywność gry

  • Połączenie stylowego wyglądu z czytelnym wyświetlaczem i funkcjami monitorowania aktywności^1
  • Monitor gry AutoShotTM automatycznie śledzi uderzenia3 wzdłuż fairwaya
  • Możliwość sparowania z czujnikiem Garmin TruSwingTM pozwala doskonalić efektywność gry
  • Funkcja CourseView bezpłatnie i automatycznie aktualizuje często rozgrywane pola golfowe
  • Powiadomienia z telefonu o przychodzących połączeniach, wiadomościach tekstowych i innych komunikatach^3
  • Czas działania baterii: do 15 godzin w trybie GPS; do 8 tygodni w trybie śledzenia aktywności
  • Batteritid: opptil 15 timer i GPS-modus, opptil 8 uker i aktivitetsmalingsmodus

Garmin Approach(R) S20 to elegancki i lekki zegarek golfowy GPS, który sprawdzi się nie tylko na polu golfowym. Ma fabrycznie załadowane dane ponad 40 000 pól golfowych, w tym hazardy, a także funkcję GreenView i nowy Monitor gry AutoshotTM pozwalający na szczegółową analizę rozgrywki w serwisie Garmin Connect(R). Zegarek jest wyposażony również w funkcje śledzenia aktywności^1 i powiadomień z telefonu^2, co pozwala dostosować go do swojego stylu życia.

 

At a Glance

Poznaj podstawowe dane przed uderzeniem

Czy to rozgrywasz luźną rundkę ze znajomymi na ulubionym polu w okolicy, czy też poznajesz niesamowite pole przy ośrodku wypoczynkowym, urządzenie Approach S20 dokładnie wie, gdzie jesteś i jak daleko znajdujesz się od kolejnego greena. Czuły odbiornik GPS zegarka dostarcza danych o dystansie, które pozwalają na oddanie celniejszych uderzeń. Natomiast wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości pokazuje odległości do przedniej, tylnej i środkowej części greena, a także hazardy, dołki zakręcające i lay-upy.

 

Rozgrywka w detalachspeed.jpg

Monitor gry AutoShotTM automatycznie śledzi uderzenia3 wzdłuż fairwaya i mierzy odległości, umożliwiając późniejszą analizę rundy w aplikacji Garmin Connect.

 

Rozgrywaj więcej rund

Urządzenie Approach S20 jest wyposażone w wytrzymałą baterię litowo-jonową, która starcza na kilka długich partii lub na rozegranie kilku dodatkowych dołków. W trybie GPS zapewnia ona do 15 godzin działania, czyli w praktyce cały weekend gry w golfa. W przypadku codziennego użytkowania w trybie monitorowania aktywności bateria zapewnia zasilanie do 8 tygodni bez ładowania.

 

gcm.jpgGarmin Connect - platforma społecznościowa dla golfistów

Garmin Connect  to internetowa platforma, będąca doskonałym narzędziem do analizy rozegranych rund. Pozwala także na automatyczne pobieranie wybranych starych rund i porównanie wyników z ostatnio rozegraną rundą w celu uzyskania lepszego handicapu dla każdego pola, na którym grasz. Garmin Connect oferuje nawet możliwość utworzenia idealnej rundy poprzez zestawienie Twoich najlepszych wyników dla każdego dołka w obrębie danego pola.
 

Poznaj greenygreen.jpg

Funkcja GreenView w urządzeniu Approach S20 pokazuje rzeczywisty kształt i układ greenu. Możesz ręcznie zmienić pozycję chorągiewki na bieżącą, aby zwiększyć dokładność odległości do dołka. 

scorecard.jpg

Wyniki na nadgarstku

Approach S20 z łatwością zapisuje wyniki uzyskane w danej rundzie. Po skończeniu rundy można ją zapisać, przejrzeć a nawet przesłać za pomocą aplikacji fitness Garmin ConnectTM Mobile, by następnie udostępnić ją znajomym golfistom. 

Powiadomienia z telefonusmart-notifications.jpg

Nie przegap żadnej ważnej wiadomości SMS, e-maila ani alertu podczas partii tylko dlatego, że smartfon został w torbie. Approach S20 to smartwatch, który może wyświetlać powiadomienia bezpośrednio ze zgodnego smartfonu. Teraz dzięki technologii Bluetooth można odczytać ważne wiadomości e-mail lub SMS, na które czekasz, nawet ze środka fairwaya. Zegarek Approach S20 zapewnia również nowy sposób ćwiczenia uderzeń. W połączeniu z opcjonalnym czujnikiem Garmin TruSwingTM wyświetla ono kluczowe pomiary dotyczące uderzeń bez potrzeby korzystania ze smartfonu lub tabletu. Model S20 połączony z czujnikiem TruSwingTM pozwala na odczytywanie takich danych, jak kąt lico-cel, ścieżka kija czy prędkość uderzenia, wprost z nadgarstka.

 

Jedyny zegarek, jakiego potrzebujesz

Zegarek golfowy Approach S20 cechuje eleacki design, dzięki czemu doskonale prezentuje się również na co dzień. Jego kolejne ważne cechy to wytrzymałość i wodoszczelność do 5 atm (50 metrów). Jest również wyposażony w funkcję monitorowania aktywności z powiadomieniami przypominającymi o ruchu, które wspierają użytkownika w dążeniu ku zdrowszemu stylowi życia. Miłośnicy spacerów z pewnością docenią wbudowany licznik mierzący przebytą drogę.

 

 

^1 Dokładność śledzenia aktywności
^2 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem
3 Lie kija i rodzaj kontaktu z piłką w momencie uderzenia mogą mieć wpływ na monitorowanie uderzenia. Putty nie są monitorowane. Również inne rodzaje uderzeń, zwłaszcza chipy w okolicy greena, mogą nie mogą być monitorowane.

 

Znak Bluetooth stanowi własność firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie go przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

010-03723-03
1 Przedmiot
Product added to wishlist

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.