• Wyprzedaż!

Garmin Golf Approach® X10 Urządzenie GPS

Garmin
Ostatnie sztuki w magazynie
650,00 zł 1 100,00 zł -450,00 zł
Brutto
Time left

GARMIN Approach® X10

Ciemnoniebieski (pasek w normalnym rozmiarze)

010-01851-01

Opaska stworzona z myślą o golfistach

  • Proste, intuicyjne urządzenie stworzone do gry w golfa
  • Lekka i wygodna, z czytelnym wyświetlaczem dotykowym
  • Ponad 41 000 wgranych pól golfowych z całego świata 
  • Urządzenie wyświetla odległość do przedniej, tylnej i środkowej części greenów, jak również do doglegów
  • Funkcja Green View z ręcznym dostosowywaniem pozycji chorągiewki ułatwia dostrzeżenie celu, pokazując prawdziwy kształt i układ greena
  • Czas działania baterii: do 12 godzin w trybie GPS

Kochasz grać w golfa. Bo o to właśnie chodzi. Łatwa w obsłudze, intuicyjna opaska GPS Approach X10 została zaprojektowana specjalnie dla golfistów. Wyświetla dokładne odległości do greenów i hazardów dla ponad 41 000 pól golfowych z całego świata. Jest wyposażona w wygodny ekran dotykowy, a przy tym tak lekka i wygodna, że ledwie odczujesz ją na nadgarstku.

Zna każdy szczegół pola golfowego

Opaska Approach X10 jest doskonałym partnerem golfisty w każdym otoczeniu. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie grałeś na danym polu, nieważne dokąd zaprowadzi Cię ostatnie uderzenie, opaska zawsze wie, gdzie jesteś - i jaka odległość dzieli Cię od chorągiewki. Czuły odbiornik GPS dostarcza danych o dystansie, które pozwalają na oddanie celniejszych uderzeń. Ponadto jasny ekran dotykowy wyświetla precyzyjne dane dotyczące dystansu do przedniej, środkowej lub tylnej części greena - nawet w otoczeniu drzew.

Wyświetlacz Green View

Funkcja GreenView pokazuje rzeczywisty kształt i układ greena, nawet wtedy, gdy znajdujesz się za nim. Prosta w obsłudze funkcja ręcznej zmiany pozycji chorągiewki na bieżącą umożliwia lepsze dobranie rodzaju uderzenia.

Aktualizacje pól

Darmowe aktualizacje pól golfowych

Zakup opaski golfowej Approach X40 jest inwestycją w kompleksowe rozwiązanie. Urządzenie jest gotowe do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania i zawiera fabrycznie załadowane dane pól golfowych. Ponadto za pomocą aplikacji Garmin Express można dodawać nowe pola golfowe i okresowo aktualizowane dane dotychczasowych pól. A co najlepsze, aktualizacje są całkowicie bezpłatne i nie wymagają uiszczania żadnych opłat związanych z konfiguracją czysubskrypcją.

1Dokładność śledzenia aktywności
2 Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem.
3Położenie kija i rodzaj kontaktu z piłką w momencie uderzenia mogą mieć wpływ na monitorowanie uderzenia. Putty nie są monitorowane. Również inne rodzaje uderzeń, zwłaszcza chipy w okolicy greena, mogą nie być monitorowane.
Znak i logo Bluetooth(R) stanowią własność firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

010-01851-01
1 Przedmiot
Product added to wishlist

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.