"Czego uczy nas golf" Michał Kopczewski

DOSTĘPNE
52,00 zł
Brutto

"Czego uczy nas golf" Michał Kopczewski

Książka w twardej oprawie. 

Golf doskonali człowieka. Nie ma drogi na skróty, a nauka tej gry praktycznie nigdy się nie kończy.

Książka omawia osiemnaście umiejętności które kształtuje golf. Każdą z nich oglądamy z czterech perspektyw. Punkt widzenia autora - konsultanta organizacyjnego .

Kolejne to:Andrzej Person, wieloletni dziennikarz i komentator telewizyjny, niestrudzony popularyzator golfa w Polsce od czasów, gdy o tej grze mało kto jeszcze nad Wisłą słyszał.

Dr Irena Eris,ikona polskiego biznesu, założycielka i właścicielka Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris oraz sieci Hoteli Spa Dr Irena Eris. Laureatka wielu prestiżowych nagród w Polsce i na świecie. Prezentuje w naszej książce najbardziej praktyczno-biznesowy punkt widzenia, dzięki możliwości odwoływania się do własnych doświadczeń w prowadzeniu dużej firmy. Nie bez znaczenia jest również fakt wspierania przez Dr Irenę Eris świata golfa od wielu lat. Turniej Dr Irena Eris Ladies´ Golf Cup stał się najbardziej znanym turniejem kobiecym w Polsce, na który co roku zjeżdżają także zawodniczki z innych krajów. Jacek Person, golfowy profesjonalista, komentator tej dyscypliny w kilku stacjach telewizyjnych. Dzięki temu niewątpliwie jest osobą, która mówi o golfie najwięcej w Polsce.

 

Gra w golfa jest doskonałą inwestycją. W samego siebie. Sprawdz

10 Przedmioty
Product added to wishlist

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.