• Nowy
Piłki Golfowe Titleist Pro V1 Golfhelp
TITLEIST PRO V1 2021
TITLEIST PRO V1 2021
TITLEIST PRO V1 2021
Piłki Golfowe Titleist Pro V1 Golfhelp

TITLEIST PRO V1 2021

T2027S
DOSTĘPNE
265,00 zł
Brutto 1-2 DNI

Piłki Golfowe Titleist Pro V1

 

Titleist wprowadził w piłkach, nowe udoskonalenia technologiczne w każdym elemencie, przeprojektowując Pro V1x od rdzenia do pokrycia.

2021 Pro V1 i Pro V1x oferują połączenie wydajności, jakości i spójności nigdy wcześniej nie spotykane w grze. Nowe modele Pro V1 i Pro V1x, były testowane zarówno z amatorami, jak i graczami profesjonalnymi.

Korzyści

Dłuższy dystans 

Bardzo niski obrót i trajektoria penetracji w grze

Zwiększona kontrola krótkiej gry Drop-and-Stop ™

Delikatniejsze czucie

DALEJ UDERZYSZ

Nowe, bardziej miękkie, zarówno w solidnym rdzeniu nowego Pro V1, jak i podwójnym rdzeniu nowego Pro V1x mają nową warstwę o wysokiej sprężystości, zapewniając większą prędkość piłek i mniejszą rotację. Nowe modele Pro V1 i Pro V1x zostały również wyposażone w dwa całkowicie nowe projekty wgłębień, które maksymalizują odległość poprzez optymalizację trajektorii dla każdego modelu. Podsumowując, te ulepszenia zapewniają szybszy lot i większą prędkość przy mniejszym podkręceniu.

DOŚWIADCZYSZ WIĘCEJ KONTROLI 

Pro V1 i Pro V1x, powłoka każdego modelu jest teraz precyzyjnie odlewana przy użyciu najdelikatniejszej kompozycji termoutwardzalnego uretanu, jaką kiedykolwiek zastosowano w piłce golfowej Pro V1 lub Pro V1x. Ten bardziej miękki uretan generuje więcej rotacji przy strzałach z wedgami i ironami, co zapewnia lepszą kontrolę 

Pro V1 oferuje najlepszą kombinację prędkości, rotacji i czucia w grze i jest najlepszym rozwiązaniem dla większości golfistów. 

Pro V1 cechuje się średnio-wysoką, penetrującą trajektorią, niską rotacją w długiej grze i wysoką rotacją w krótkiej grze oraz bardzo miękkim czuciem

24 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: