• Nowy
2021_ProV1x_Dozen_White_golfhelp
TITLEIST PRO V1x 2021
TITLEIST PRO V1x 2021
2021_ProV1x_Dozen_White_golfhelp

TITLEIST PRO V1x 2021

T2047S
DOSTĘPNE
265,00 zł
Brutto 1-2 DNI

Piłki Golfowe Titleist Pro V1x

 

Titleist wprowadził w piłkach, nowe udoskonalenia technologiczne w każdym elemencie, przeprojektowując Pro V1x od rdzenia do pokrycia.

2021 Pro V1 i Pro V1x oferują połączenie wydajności, jakości i spójności nigdy wcześniej nie spotykane w grze. Nowe modele Pro V1 i Pro V1x, były testowane zarówno z amatorami, jak i graczami profesjonalnymi.

Korzyści

Dłuższy dystans 

Niski obrót w długiej grze i wysoka trajektoria

Zwiększona kontrola krótkiej gry Drop-and-Stop ™

Delikatniejsze uczucie

DALEJ UDERZYSZ

Nowe, bardziej miękkie, zarówno w solidnym rdzeniu nowego Pro V1, jak i podwójnym rdzeniu nowego Pro V1x mają nową warstwę o wysokiej sprężystości, zapewniając większą prędkość piłek i mniejszą rotację. Nowe modele Pro V1 i Pro V1x zostały również wyposażone w dwa całkowicie nowe projekty wgłębień, które maksymalizują odległość poprzez optymalizację trajektorii dla każdego modelu. Podsumowując, te ulepszenia zapewniają szybszy lot i większą prędkość przy mniejszym podkręceniu.

DOŚWIADCZYSZ WIĘCEJ KONTROLI 

Pro V1 i Pro V1x, powłoka każdego modelu jest teraz precyzyjnie odlewana przy użyciu najdelikatniejszej kompozycji termoutwardzalnego uretanu, jaką kiedykolwiek zastosowano w piłce golfowej Pro V1 lub Pro V1x. Ten bardziej miękki uretan generuje więcej rotacji przy strzałach z wedgami i ironami, co zapewnia lepszą kontrolę 

Nowe Pro V1x mają szybki, wysoki lot i zapewnia rotację, kiedy i gdzie chce tego golfista.

Pro V1x jest przeznaczony dla graczy, którzy chcą mieć wyższą trajektorię i zwiększoną rotację w porównaniu do Pro V1, z nieco mocniejszym wyczuciem.

12 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Video

Kliknij na miniaturę aby wczytać video