Zestaw Titleist Pro V1 + Książka "Golf moja pasja. Podróże z golfem w tle "

ZSGTXT888
DOSTĘPNE
302,00 zł
Brutto DOSTAWA następnego dnia roboczego

IDEALNY PREZENT DLA KAŻDEGO GOLFISTY

Zestaw Titleist Pro V1 + Książka "Golf moja pasja. Podróże z golfem w tle " Wojciech Pasynkiewicz 

Piłki Golfowe
Piłki Golfowe

Piłki golfowe Titleist Pro V1 stworzone dla bardzo wymagających miłośników golfa, ale także dla rozpoczynających z nim swoją przygodę, którzy chcą od razu poczuć atmosferę turniejową. Ta piłka spełni wszystkie te wymagania, a zastosowana w niej konstrukcja pozwala osiągnąć optymalny kąt po uderzeniu, aby jak najdłużej utrzymać się w  powietrzu. Technologia Drop-and-Stop odpowiada za zatrzymanie się piłki zaraz po zetknięciu się z powierzchnią. Piłka jest trzyczęściowa. Powłoka piłek jest opatentowana i składa się z termoutrawadzalnego elastomeru który zapewnia krótki spin, kontrolę oraz miękkość.

Model Pro V1x różni się od Pro V1, większymi dimplami. Dzięki czemu ma mniejszą rotację i wyższą trajektorię.

Opakowanie zawiera 12 piłek.

Golf doskonali człowieka. Nie ma drogi na skróty, a nauka tej gry praktycznie nigdy się nie kończy.

Książka omawia osiemnaście umiejętności które kształtuje golf. Każdą z nich oglądamy z czterech perspektyw. Punkt widzenia autora - konsultanta organizacyjnego .

Kolejne to:Andrzej Person, wieloletni dziennikarz i komentator telewizyjny, niestrudzony popularyzator golfa w Polsce od czasów, gdy o tej grze mało kto jeszcze nad Wisłą słyszał.

Dr Irena Eris,ikona polskiego biznesu, założycielka i właścicielka Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris oraz sieci Hoteli Spa Dr Irena Eris. Laureatka wielu prestiżowych nagród w Polsce i na świecie. Prezentuje w naszej książce najbardziej praktyczno-biznesowy punkt widzenia, dzięki możliwości odwoływania się do własnych doświadczeń w prowadzeniu dużej firmy. Nie bez znaczenia jest również fakt wspierania przez Dr Irenę Eris świata golfa od wielu lat. Turniej Dr Irena Eris Ladies´ Golf Cup stał się najbardziej znanym turniejem kobiecym w Polsce, na który co roku zjeżdżają także zawodniczki z innych krajów. Jacek Person, golfowy profesjonalista, komentator tej dyscypliny w kilku stacjach telewizyjnych. Dzięki temu niewątpliwie jest osobą, która mówi o golfie najwięcej w Polsce.

1 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Zestaw Titleist Pro V1 + Książka "Golf moja pasja. Podróże z golfem w tle "

IDEALNY PREZENT DLA KAŻDEGO GOLFISTY

Zestaw Titleist Pro V1 + Książka "Golf moja pasja. Podróże z golfem w tle " Wojciech Pasynkiewicz 

Napisz swoją opinię

Product added to wishlist