Garmin-Approach-S40-bialy-urzadzenie-GPS_golfhelp
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-199,00 zł

Garmin Approach S40 - biały - urządzenie GPS

Urządzenie GPS Approach S40 marki Garmin biały - jasnożółty z białą opaską

1 000,00 zł (brutto)1 199,00 zł- 199,00 zł 813,01 zł (netto)
Brutto
help_outlineZapytaj o produkt
Garmin Approach S40 - biały - urządzenie GPS

Garmin Approach S40 - biały - urządzenie GPS

 

Świetnie prezentuje na nadgarstku, gdy jesteś na polu golfowym

Stylowy i lekki zegarek golfowy GPS z czytelnym w pełnym słońcu ekranem dotykowym o przekątnej 1,2″, metalową ramką i paskiem z mechanizmem szybkiego odłączania dla szybkiej zmiany stylu i koloru

Wgrane ponad 41 000 pól golfowych z całego świata

Monitor gry1 AutoShot™ odmierza i automatycznie zapisuje lokalizacje uderzeń i odległości w celu przeprowadzenia analizy po każdej rundzie w aplikacji Garmin Golf™; umożliwia też sparowanie z dodatkowymi czujnikami kijów golfowych Approach® CT10 w celu usprawnienia funkcji śledzenia gry, takich jak automatyczne śledzenie kija i punktacja

Funkcja Green View pozwala na ręczne pozycjonowanie chorągiewki, dzięki temu sprawniej określisz odległości do przedniej, środkowej lub tylnej części greena, jak i hazadrów oraz doglegów.

Śledzi codzienne aktywności2, takie jak chód i sen, a także zawiera wbudowane profile Multisport

Czas działania baterii: do 15 godzin w trybie GPS; do 10 dni w trybie zegarka.

Zegarek golfowy GPS Approach S40 z kolorowym ekranem dotykowym świetnie prezentuje się na Twoim nadgarstku, gdy jesteś na polu golfowym. Pokazuje odległości do przedniej, środkowej lub tylnej części greena i hazadrów, a także automatycznie zapisuje lokalizację oraz odległość każdego wykrytego uderzenia1. Pozwala także na ręczne dostosowanie do bieżącej pozycji chorągiewki w celu poprawy skuteczności uderzeń typu approach. Aby jeszcze dokładniej śledzić grę i uzyskać jej pełny obraz, możesz sparować zegarek z dodatkowymi monitorami Approach CT10 do śledzenia kijów golfowych. Korzystaj z aplikacji Garmin Golf™ z punktacją na żywo i automatycznym przesyłaniem tabeli wyników oraz możliwością przeglądania wszystkich statystyk w czasie rzeczywistym podczas gry oraz po zakończeniu rundy na zgodnym smartfonem. Nosząc zegarek cały dzień, możesz wykorzystać jego dodatkowe funkcje do śledzenia aktywności.

Noś go wszędzie

Zegarek prezentuje się elegancko nawet poza polem golfowym. A jego kolorowy, 1,2-calowy ekran dotykowy z atrakcyjną, metalową ramką można wygodnie nosić nie tylko na polu golfowym. Gdy potrzebujesz szybkiej zmiany stylu, opaska z mechanizmem szybkiego odłączania pomoże Ci w łatwej zmianie garderoby.

Keep Track and Keep Score

Monitoruj swoją grę i wyniki

Monitor gry1 AutoShot™ automatycznie zapisuje lokalizację i odległość każdego wykrytego uderzenia1 wzdłuż fairwaya w celu przeprowadzenia analizy po każdej rundzie w aplikacji Garmin Golf™.

Czujniki kijów golfowych Approach CT10 uzupełniają wbudowane funkcje AutoShoft zegarka Approach S40, zapewniając pełny obraz gry. Czujniki można w łatwy sposób przyczepić do kijów golfowych i sparować z zegarkiem Approach S40. Takie rozwiązanie pozwala śledzić pojedyncze uderzenia — także uderzenia typu putt i chip — oraz przeglądać statystyki odległości i celności uderzeń na fairway i green.

Celuj w chorągiewkę

Funkcja Green View pozwala zobaczyć rzeczywisty kształt greena z każdego miejsca na polu golfowym, a możliwość ręcznego przesuwania chorągiewki umożliwia ustawienie jej we właściwym miejscu w danym dniu, aby uzyskać dokładniejszy pomiar odległości i lepszą celność.

Stay on Top of It

Bądź na bieżąco

Zsynchronizuj Approach S40 ze zgodnym smartfonem aby otrzymywać powiadomienia o przychodzących połączeniach, wiadomościach tekstowych i e-mail oraz innych alertach gdziekolwiek jesteś.

Więcej możliwości zabawy i rywalizacji

Pobierz aplikację Garmin Golf, aby rywalizować na jednym z 41 000 pól golfowych o najlepsze miejsce na tablicy wyników. Rywalizuj ze swoimi przyjaciółmi dzięki automatycznej punktacji i możliwości przeglądania wszystkich statystyk golfowych w czasie rzeczywistym, zarówno podczas gry, jak i po zakończonej rundzie. Dzięki funkcjom śledzenia, takim jak pasek ruchu, alerty z wibracjami, kalkulatory spalonych kalorii oraz zrobionych kroków zegarek golfowych GPS Approach S40 doskonale motywuje Cię do pozostania w świetnej formie każdego dnia. Wszystkie zebrane statystyki możesz przeglądać i wykorzystywać do przeprowadzania analiz w naszej internetowej społeczności serwisu Garmin Connect™ .

Zagraj kolejną rundę

Approach S40 da sobie radę, ponieważ może pracować do 15 godzin na jednym naładowaniu podczas gry w golfa lub aż do 10 dni w trybie zegarka. Dlaczego więc nie pokonać jeszcze jednego 18-dołkowego pola?

2 LATA GWARANCJI!

010-02140-02
753759230159