Akcesoria Golfowe

Różne akcesoria golfowe

W tej podkategorii znajdą Państwo różne akcesoria golfowe. Począwszy od automatycznego dołka do ćwiczenia puttowania w domu lub w biurze, przez szablon służący do personalizowania piłek golfowych z pisakiem permanentnym w zestawie, drewniane tabliczki do zawieszania ozdobione golfowymi ornamentami i stosownymi napisami, pokrowce na kije golfowe, maty z dołkami, parasole z pokrowcami, pełnowymiarowe dołki golfowe, ręczniki z mikrofibry, teleskopowe wędki do wyciągania piłek z trudno dostępnych miejsc, torby na buty oraz tuby do zbierania piłek, czapki golfowe, czyściki do kijów, liczniki golfowe, etui na kartę wyników, koraliki do liczenia uderzeń, półki na piłki golfowe, szczoteczki do czyszczenia kijów, zestawy prezentowe zawierające poradniki dla golfistów, zegarki po kapcie, kubki, podstawki na szklanki a nawet piersiówkę aż po pełne zestawy golfowe.

Headcovery - unikatowe pokrowce na kije golfowe

Headcover czyli pokrowiec na główkę kija golfowego pozwala utrzymać ją w nienagannym stanie i uchronić przed uszkodzeniami mechanicznymi w razie upadku czy transportu. Headcovery, oprócz funkcji ochronnej, pełnią także rolę estetyczną. W ofercie Golfhelp znajdziecie Państwo produkty atrakcyjne wizualnie, wykonane z materiałów najwyższej jakości, które sprawdzą się doskonale jako upominek zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych golfistów. Pokrowce będą pasować również na drivery. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą wzorów. 

Czyściki do kijów golfowych

Profesjonalne czyściki do kijów golfowych. Miękkie włosie umożliwia usuwanie drobnych zabrudzeń w postaci resztek trawy, a metalowe przeznaczone jest do ciężkich cięższych zabrudzeń m.in. zaschniętej ziemi. Niektóre czyściki dodatkowo wyposażone zostały w specjalny element służący do czyszczenia trudno dostępnych rowków kijka golfowego. Wszystkie znajdujące się w ofercie czyścik mają kompaktowe kształty pozwalające na ich bezproblemowy  transport. Część posiada specjalny klips do przypięcia do torby lub wózka. 

Liczniki golfowe

Na naszej stronie znajdą Państwo najwyższej jakości liczniki golfowe od najlepszych producentów. W kategorii akcesoria golfowe mogą Państwo kupić między innymi poręczne liczniki idealnie nadające się do liczenia uderzeń na dołku, a także wykonanych puttów, dodatkowo znaleźć tam można etui na kartę wyników doskonale nadające się do przechowywania się kart wyników. Kolejną rzeczą oferowaną przez nasz sklep są koraliki do liczenia uderzeń dzięki którym w bardzo prosty sposób będą Państwo mogli śledzić swoje wyniki bez marnowania papieru i ołówka. 

Tuby na piłki golfowe

Praktyczne tuby służące do zbierania piłek golfowych np. podczas treningu. Są łatwe i wygodne  w użyciu, a także  lekkie. Ich transport nie jest większym problemem - można je zawiesić na wózku, a wybrane modele także umieścić w przegrodzie torby golfowej. Niektóre tuby dodatkowo wyposażone zostały w przegródki lub kieszonki na podręczne akcesoria golfowe przydatne podczas gry w golfa. W ofercie dostępne są modele o zróżnicowanych wzorach i pojemności, mieszczą jednorazowo nawet kilkadziesiąt piłek golfowych. 

Wędki do piłek golfowych

Wędka do piłek golfowych to funkcjonalne i przydatne urządzenie, uzupełniające zestaw akcesoriów każdego golfisty. Dostępne w sklepie Golfhelp lekkie wędki o budowie teleskopowej (całkowity rozmiar przed złożeniem to około 3,6 m) bez problemu zmieszczą się w każdej torbie, a w razie potrzeby - znacznie ułatwią wydobycie piłki z trudno dostępnego miejsca np. wody czy innych zakamarków. Odpowiednio zbudowany koszyczek umożliwia szybkie i skuteczne złapanie piłki, jednocześnie uniemożliwiając jej wypadnięcie. 

Ręczniki golfowe

W tej podkategorii znajdziecie Państwo ręczniki golfowe wykonane z wysokiej jakości materiału, które pozwolą na utrzymywanie kijów oraz piłek w czystości. Dodatkowe atuty ręczników dostępnych w asortymencie sklepu to uchwyty pozwalające na umieszczenie ich przy naszych zestawach golfowych. Ręczniki dostępne są w różnych kolorach, charakteryzują się ciekawym designem oraz posiadają nadrukowane logotypy i napisy. 

Target tape- naklejki
Naklejki target Tape do określania uderzenia marki LONGRIDGE
45,00 zł