Prezenty dla golfistów

Kupon Podarunkowy 1000
DOSTĘPNE
Prezenty dla golfistów

Kupon Podarunkowy 1000

GHKP1000
1 000,00 zł
Kupon Podarunkowy o wartości 1000 zł
Kupon Podarunkowy 500
DOSTĘPNE
Prezenty dla golfistów

Kupon Podarunkowy 500

GHKP500
500,00 zł
Kupon Podarunkowy o wartości 500 zł
Kupon Podarunkowy 300
DOSTĘPNE
Prezenty dla golfistów

Kupon Podarunkowy 300

GHKP300
300,00 zł
Kupon Podarunkowy o wartości 300 zł
Kupon Podarunkowy 200
DOSTĘPNE
Prezenty dla golfistów

Kupon Podarunkowy 200

GHKP200
200,00 zł
Kupon Podarunkowy o wartości 200 zł
Kupon Podarunkowy 100
DOSTĘPNE
Prezenty dla golfistów

Kupon Podarunkowy 100

GHKP100
100,00 zł
Kupon Podarunkowy o wartości 100 zł
Kapcie Prawdziwego Golfisty
DOSTĘPNE
Prezenty dla golfistów

Kapcie Prawdziwego Golfisty

GHKPG
125,00 zł
Kapcie nawiązujące wyglądem do najbardziej tradycyjnych butów golfowych.
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Najlepsze upominki i prezenty golfowe - pomysły na prezent dla golfisty


Prezenty dla golfistów w naszym sklepie stanowią pokaźną grupę artykułów w różnych zakresach cenowych, która z pewnością ucieszy każdego obdarowanego entuzjastę tego sportu. Zadowoleni z upominków golfowych będą nie tylko golfiści ale i ich bliscy. W końcu oferujemy im łatwe do zdobycia produkty wysokiej jakości, którymi nie sposób nie zadowolić zapalonych sportowców. A więc co takiego mamy w swoim asortymencie? Przede wszystkim wszelkiego rodzaju nietuzinkowe pokrowce na kije! Do wyboru w kształcie zwierzątek lub z pomponem. Tak okryty kij będzie widoczny z daleka a do tego łatwy w zidentyfikowaniu.
 

Oferta na prezenty i upominki golfowe

Oferujemy również bogatą kolekcję drewnianych tabliczek z błyskotliwymi, golfowymi napisami oraz wiele elementów odzieżowychDoskonałej jakości czapki, rękawice, paski a nawet skarpety. Przeważająca większość sygnowana marką Puma. Wspaniałym upominkiem golfowym jest automatyczny dołek, który sam wyrzuca piłkę w Twoim kierunku, dzięki czemu nie musisz za każdym razem wyciągać jej własnoręcznie oraz szablon do oznaczania piłek, dzięki czemu nigdy już nie pomylisz swoich piłek z przedmiotami innych osób. Na uwagę zasługują też drobne upominki, takie jak szklanka wraz z piersiówką z logo Old Course St Andrews, kubek z tym samym logiem, długopisy w kształcie kijów do golfa, podstawki pod szklanki z motywem piłki i wiele innych, niewielkich, cieszących przedmiotów.

Oprócz tego znajdziecie u nas poradniki w formie książek, które świetnie wprowadzą w tą tematykę początkujących golfistów. Oczywiście posiadamy też taką klasykę jaką są piłki i półki na nie. Wychodzimy na przeciw rodzinom - mamy w swoich zasobach dziecięcy zestaw plastikowych kijów golfowych - rodzinna gra w golfa jeszcze nigdy nie była tak prosta! Tym, którzy na prezent chcą przeznaczyć większe kwoty na upominki golfowe, bądź nie orientują się w golfowych potrzebach swoich bliskich, oferujemy bony podarunkowe o różnej wartości, upoważniające do zakupów zestawów golfowych w naszym sklepie. Mnogość prezentów jaką państwu przedstawiliśmy z całą pewnością zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wybrednego golfisty. 

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.