Zestawy Kijów Golfowych

Zestawy kijów golfowych dla różnych handicapów

W dziale zestawy golfowe prezentujemy produkty dla wszystkich golfistów którzy szukają pełnych zestawów kijów golfowych z torbą golfową jak i zestawów ironów czy wedgy. Wśród zestawów z torbą golfowa wyróżnić należy nasz hit sprzedażowy czyli zestawy marki Wilson, wśród których można znaleźć pełną gamę kijów golfowych: od stalowych po grafitowe.

W kategorii zestawy golfowe prezentujemy produkty dla wszystkich golfistów którzy szukają pełnych zestawów kijów golfowych z torbą golfową jak i zestawów ironów czy wedgy. 

Wśród zestawów z torbą golfowa wyróżnić należy nasz hit sprzedażowy czyli zestawy skomponowane z produktów marki  Titleist, wśród których można znaleźć pełną gamę kijów golfowych: od stalowych po grafitowe.

Natomiast zestawy Wilson to rozsądna propozycja: bardzo dobra jakość w dobrej cenie.

Proponowane przez nas zestawy golfowe zazwyczaj składają się z produktów, które są niezbędne podczas gry w golfa. Każdy golfista zarówno ten dopiero początkujący, jak również zaawansowany znajdzie coś dla siebie.

Zestawy Wilson to rozsądna propozycja: bardzo dobra jakość w dobrej cenie.

Proponowane przez nas zestawy golfowe zazwyczaj składają się z torby golfowej z nóżkami, zestawem od 7 do 9 ironów, driverem, zestawem woodów ( zawierającym min #3wood, #5 wood) oraz putter.

Torby golfowe w większości przypadków posiadają szelki aby zapewniać maksymalny komfort noszenia torby na plecach oraz uchwyty ułatwiające transport torby golfowej.

Zapraszamy również do zapoznania się z  zestawami ironów różnych marek i dla różnych handicapów.

Nie wiesz które kije wybrać?     

Zapraszamy do kontaktu: biuro@golfhelp.pl.     

Club fitting dostępny do wszystkich kijów golfowych.     

Napisz do nas: biuro@golfhelp.pl