Garmin Golf Approach® CT 10 Urządzenie GPS Zestaw Kompletny (3)

010-01994-00
DOSTĘPNE
345,00 zł
Brutto DOSTAWA następnego dnia roboczego

Approach® CT10

010-01994-00

Dowiedz się więcej o tym jak używasz swoich kijów golfowych

- Zainstalowany czujnik automatycznie śledzi każde uderzenie, niezależnie od tego jakim kijem go wykonujesz, także puttem i chipem.

- Po sparowaniu z kompatybilnymi zegarkami golfowymi Garmin1 automatycznie śledzi każde uderzenie, w tym miejsca uderzeń, odległości i typy kijów bez dodatkowych, zbędnych czynności.

- Gromadzi dane na temat każdego uderzenia i kija, dzięki czemu możesz analizować wykonane uderzenia i inne statystyki używane przez PGA.

- Statystyki dla każdego kija z zainstalowanym czujnikiem zostaną wyświetlone na kompatybilnym zegarku golfowym Garmin1 zaraz po wyciągnięciu kija z torby.

- Zobacz, jak daleko zazwyczaj uderzasz danym kijem, i przeglądaj statystyki dokładności zagrań na fairwayu lub greenie.

Sprytne narzędzie, dzięki któremu przeniesiesz swoje umiejętności na kolejny poziom.

Czy Twój iron nr 6 to naprawdę odpowiedni kij na 135 metrów (150 jardów)? Jakie odległości tak naprawdę osiągają Twoje uderzenia typu drive? Czy to uderzenie wymaga pitching wedge'a? A może irona nr 9? Zyskaj pewność, korzystając z monitorów kijów golfowych Approach CT10, które automatycznie śledzą każde uderzenie dowolnym kijem — nawet gdy uderzasz puttem.

Prosta instalacja i proste użytkowanie

Lekkie i bezpieczne czujniki łatwo przymocować do końca rączki kija w taki sposób, że nawet ich nie zauważysz podczas gry. Jednak po rozegraniu kilku rund ucieszysz się, że tam są. Użyteczna funkcja automatycznego włączania i wyłączania urządzenia pozwala korzystać z baterii nawet do 4 lat. Gdy się wyczerpie, łatwo wymienisz baterię samodzielnie.

Parowanie z zegarkiem golfowym Garmin

Po sparowaniu z kompatybilnym zegarkiem golfowym Garmin1 możesz zacząć korzystać z funkcji automatycznego śledzenia gry i skupić się na rozgrywce, mając pewność, że czujnik śledzi wszystkie Twoje statystyki. Statystyki te zostaną wyświetlone na Twoim zegarku golfowym Garmin dla każdego kija z zainstalowanym czujnikiem, i to zaraz po wyciągnięciu go z torby. Zobacz, jak daleko zazwyczaj uderzasz danym kijem i wyświetl statystyki dokładności zagrań na fairwayu lub greenie.

Monitory kijów golfowych Approach CT10 są dostępne w kompletnym zestawie do monitorowania użycia wszystkich 14 kijów w Twojej torbie. Zestaw ten pozwala Ci poznać odległość uderzeń wykonanych dowolnym kijem i informuje Cię, którego kija używasz do poszczególnych uderzeń w danej rundzie, zagrywając z tee na greenie, z uwzględnieniem puttów i chipów. Jeśli chcesz skorzystać jedynie z zestawu startowego składającego się z trzech czujników, zamontuj je na wedge’u i putterze, by śledzić chipy w okolicy greena oraz putty. Natomiast do śledzenia pozostałych uderzeń, użyj funkcji AutoShot2 na zgodnym zegarku1.

1 Przedmiot

Komentarze

Napisz swoją opinię

Garmin Golf Approach® CT 10 Urządzenie GPS Zestaw Kompletny (3)

Approach® CT10

010-01994-00

Napisz swoją opinię

Product added to wishlist
Product added to compare.