Garmin Golf Approach® G30 Urządzenie GPS
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Garmin Golf Approach® G30 Urządzenie GPS

Garmin Approach® G30

010-01690-01

1 299,00 zł (brutto) 1 056,10 zł (netto)
Brutto
new_releases NA ZAMÓWIENIE

Niewielkie, ale posiadające ogromne możliwości ręczne urządzenie golfowe GPS

Eleganckie, kompaktowe, ręczne urządzenie golfowe GPS z kolorowym, 2,3-calowym wyświetlaczem dotykowym

Moduł GPS o dużej czułości szybko namierza sygnał satelitarny i pozwala wyświetlić odległości do greenów, hazardów i doglegów

Ponad 40 000 wgranych pól golfowych z całego świata

Kolorowe mapy pól golfowych z funkcją wyboru celu przez dotknięcie

Funkcja Green View pozwala umieścić chorągiewkę we właściwym miejscu w danym dniu, co umożliwia bardziej precyzyjne oszacowanie dystansu.

Aby osiągnąć najlepszy wynik na polu, trzeba znać to pole. Z urządzeniem Approach G30 zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki. Urządzenie jest wyposażone w kolorowy, 2,3-calowy ekran dotykowy, na którym wyświetlane są kolorowe mapy oraz w funkcję wyboru celu przez dotknięcie, dzięki której można dotknąć dowolne miejsce na czytelnym nawet w pełnym słońcu ekranie i wyświetlić dokładną odległość do tego miejsca. Urządzenie wyposażono także w czuły odbiornik GPS, który pozwala na wyświetlanie odległości do greenów, hazardów i doglegów nawet na zalesionym obszarze.

ApproachG30_SS_9004.jpg

Więcej pól golfowych

Urządzenie Approach G30 zawiera ponad 40 000 wgranych pól golfowych z całego świata, co daje Ci swobodę grania, gdzie tylko zechcesz. Funkcja CourseView umożliwia wyświetlenie kolorowej mapy całego pola, a dotknięcie flagi pozwala powiększyć green. Funkcja Green View zapewnia orientację w dowolnym miejscu na polu — a nawet za nim — i pozwala ręcznie umieścić chorągiewkę we właściwym miejscu w danym dniu, co umożliwia bardziej precyzyjne oszacowanie dystansu. Tryb z dużymi cyframi w urządzeniu Approach G30 pozwala na łatwy odczyt odległości do przedniej, środkowej i tylnej części greena.

Miej go pod ręką

Urządzenie GPS Approach G30 do gry w golfa jest niewielkie, dzięki czemu można je nosić w kieszeni lub skorzystać z jednej z wielu opcji montażu i umieścić je niemal w każdym miejscu (na pasku, na meleksie lub na torbie golfowej), skąd można łatwo zdejmować je jedną ręką.

ApproachG30_SS_9009.jpg

Rejestruj dane rundy

Cyfrowa karta wyników dla maksymalnie czterech osób ułatwia osobne rejestrowanie wyników dla każdego z graczy i podczas synchronizacji automatycznie przesyła dane do serwisu Garmin Connect™. Śledzenie statystyk pozwala rejestrować uderzenia na fairwayu, uderzenia typu GIR oraz putty. Urządzenie jest również wyposażone w licznik dystansu i timer rund, aby uzyskać jeszcze więcej danych na temat gry.

Nie przerywaj gry

Dzięki urządzeniu Approach® G30 jesteś zawsze w kontakcie. Urządzenie wyświetla powiadomienia z telefonu1, które informują o połączeniach przychodzących, SMS-ach i wiadomościach e-mail. Czas działania baterii wynosi maksymalnie 15 godzin, dzięki czemu możesz spędzić więcej czasu na grze.

2 LATA GWARANCJI!

010-01690-01