Garmin Golf Approach® S10
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Garmin Golf Approach® S10

GARMIN Approach® S10

Czarny (pasek w normalnym rozmiarze)

010-02028-00

568,29 zł (brutto) 568,29 zł (netto)
help_outlineZapytaj o produkt
Garmin Golf Approach® S10

Garmin Golf Approach® S10

 

Wygodny i łatwy w użyciu zegarek dla golfistów

Smukły, lekki i komfortowy – z wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości, który jest czytelny nawet w pełnym słońcu.

Wyświetla odległość do początku, środka i końca greenów, a także przeszkody i dołki typu 'dogleg' na ponad 41 000 fabrycznie załadowanych polach golfowych na całym świecie.

Zachowaj swoje wyniki w zegarku i zobacz podsumowanie rundy, całkowity przebyty dystans oraz czas gry.

Wysyłaj swoje karty wyników do Garmin Express™, aby śledzić przebieg rundy.

Czas działania baterii pozwala na grę do 12 godzin w trybie GPS.

Jeśli chcesz skoncentrować się na grze na danym polu golfowym – to jest zegarek dla Ciebie. Łatwy w użyciu Approach S10 na podstawie lokalizacji automatycznie znajdzie pole golfowe wśród ponad 41 000 fabrycznie załadowanych pól golfowych z całego świata. Wraz z urządzeniem otrzymasz dożywotnią gwarancję bezpłatnych aktualizacji danych. Urządzenie wyświetla odległości do początku, końca i środka greenów, jak również do przeszkód i dołków typu 'dogleg'. Po wbiciu piłki do dołka zegarek automatycznie przestawia się na następny, gdy tylko przejdziesz z greenu do następnego obszaru tee. Jeżeli uderzenie było naprawdę dobre, możesz zmierzyć dystans, żeby się pochwalić.

Poznaj swój wynik

Poznaj swój wynik

Na zegarku Approach S10 możesz zachować swoje wyniki. Na koniec rundy zegarek pozwoli na utworzenie podsumowania, pokazując całkowity dystans, czas rozgrywki oraz wynik. Ten komfortowy zegarek świetnie sprawdzi się też na co dzień - wyświetla aktualną godzinę i datę, a także godzinę wschodu i zachodu słońca.

Nie czekaj – rozegraj kilka rund. Akumulator wystarcza na 12 godzin gry w trybie GPS. Nie bój się wody, ponieważ Approach S10 jest wodoszczelny do 5 atm (50 metrów)

Śledź rozgrywkę

Śledź rozgrywkę

Prześlij karty wyników po każdej rundzie do aplikacji Garmin Express, aby śledzić rozgrywki i wyniki przez cały sezon. Skorzystaj też z darmowej aplikacji Garmin Golf™, aby konkurować na cotygodniowych tablicach liderów oraz w turniejach.

2 LATA GWARANCJI!

010-02028-00
753759209797