Torby golfowe

Torby golfowe najlepszych producentów

Torba golfowa to podstawowe wyposażenie każdego golfisty, nasz sklep golfowy oferuje całą gamę takich akcesoriów. Niewątpliwe atuty  sprzętu golfowego prezentowanego w kategorii torby golfowe to: doskonałe wykonanie, możliwość korzystania  w każdych warunkach pogodowych, wiele kieszeni na akcesoria golfowe które są przydatne w trakcie długich rund golfowych.

Popularnym wyborem są torby golfowe typu  waterproof na deszczowe warunki pogodowe. Wiele z naszych produktów jest lekkich i wyposażonych w nóżki z możliwością automatycznego rozstawiania,  dla wszystkich ceniących sobie komfort i wygodę. W naszej ofercie znajdziecie również Państwo również torby podróżne, które za pomocą wygodnych kółek ułatwiają transport, a dzięki grubym wyściółkom zapewniają jeszcze lepszą ochronę kijów. Nasza oferta toreb golfowych to pencil bag, cart bag czy stand bag oraz torby na buty golfowe.

Torby golfowe dla początkujących i zaawansowanych golfistów

Dla grających sporadycznie, lub dopiero zaczynających przygodę z golfem, przygotowaliśmy takie propozycje, jak torby na ramię  w atrakcyjnych cenach. Wszystkie dobrze wykonane i bardzo lekkie nie obciążają naszych pleców w czasie transportu, a duża ilość przegródek pozwala na utrzymanie porządku w torbie w trakcie gry. 

Wymagający znajdą tu także torby na buty golfowe, chroniące je w czasie transportu. Z racji ich pojemności, można również wykorzystać je do transportu innych niewielkich przedmiotów. Nowoczesny design oferowany jest przez j markę TITLEIST lub PING, a także przez Taylor Made. Warto więc zadbać nie tylko o nasz sprzęt, ale też torbę golfową, by gra w golfa sprawiała Państwu jeszcze więcej przyjemności.